Kariéra

Jste kreativní s uměleckými sklony a výrazným talentem? Pojďte pracovat přímo k nám.

Hledáme nové kolegy z různých oborů:

Kameraman, grafik, publicista, dabér, kodér, zvukař, střihař, fotograf, obchodní manažer

Požadavky:  Oborová praxe nejméně 5 let, možnou praxi mohou získat také absolventi

                       maturitu nebo vyšší vzdělání oceníme

                       výhodou jeden světový jazyk na úrovni B2B, nebo slušné základy

                       čistý TR podmínka

                       řidičský průkaz typu B

                       slušné vystupování a spolehlivost

Nabízíme:   Práci na DPČ, nebo ŽL po zapracování a dobrých výsledcích lze na HPP

                     služební telefon, nástroje a nářadí k výkonu práce

                        

Kontakt:       p. Jansa

Tel:               +420  602 300 709

E-mail:         ! Životopisy k nám elektronicky ani poštou nezasílat z důvodu GDPR ! Řešíme vše pouze telefonicky a osobně.


Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.


Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Zlaté české ruce – I.R.P., spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:
Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi. Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu. Společnost Zlaté české ruce - I.R.P. prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné a zavazuje se, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.